Hakkımızda

1978 yılında Buca'da İLK Özel Yurt olarak faaliyete başlayan yurdumuz, başarınızın çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi,alanında uzman,öğrencinin istek ve ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlıca çözebilen personeliyle kendini tercih edenlere en iyi, en kaliteli hizmeti vererek, öğrencilerine rahat,mutlu,kaliteli ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI onayı ile hizmete giren binamız Buca' da İlk özel yurt olma ayrıcalığını yıllar içerisindeki istikrarımız ile artan başarımız bir prestij haline gelmiştir.

Kurumumuz verdiği hizmetler ve öğrencilerine sunduğu imkanlar ile çağdaş, modern ve ATATÜRKÇÜ düşünce sistemini benimseyen ilke ve prensipleriyle faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Amacımız

Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, öğrencilerimize evlerindeki güvenli ortamlarını aratmamak, öğrencilerimize sunulan hizmetlerimiz ile onların memnuniyetlerini sağlamak. Dinamik, modern, seçkin ve alanında deneyimli çalışma ekiplerimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmaktır.

Yönetim Kadromuz

Kurucularımız Özden LAPİ ve Gülerman LAPİ , Özel Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu Atatürk ilke ve prensiplerine bağlı, seçkin, istikrarlı , yurt yönetiminde tecrübeli, güleryüzlü bir yönetim ve hizmet kadrosu ile öğrenci ve velilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Kurumumuz bir aile şirketi olup, kendine ait binasında hizmet vermektedir.

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Yurdumuz  |  Yurtta Yaşam  |  İletişim
©2012 izmir web tasarım