Kahvaltı - Yemek

Sabah kahvaltısı ve dört çeşit olarak hazırlanan akşam yemeklerimiz self servis olup,alanında uzman profesyonel aşçılar tarafından hazırlanıp, porselen yemek takımlarında sunulmaktadır.

Yemek ve kahvaltı listelerimiz yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak hazırlanıp, Kahvaltı servisinde sunulan ürünler ve akşam yemeginde kullanılan malzemelerimiz günlük alınıp,tüketilmektedir. Alanında deneyimli aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerimizin aylık listesi öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Aşçı ve çalışan personelin sağlık raporları sürekli kontrol altında olup, personelin temizlikleri konusunda yönetimimiz son derece titiz davranmaktadır.

Hijyenik temizliğine son derece özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri yurt yönetimi tarafından sürekli kontrol edilmekte olup, öğrencilerimizin gözlemine 24 saat açıktır. Ayrıca yurdun çalışma alanında bulunan ikinci mutfağımız tüm araç gereçleriyle öğrencilerimizin kullanımına sürekli olarak açıktır.

Anlaşmalı olup sürekli kullandığımız markalar: PINAR, MARET, SEK, NUTELLA, KESKİNOĞLU, LİPTON,BALPARMAK, ORKİDE,TUKAŞ, PASTAVİLLA, KNORR v.b ' dir. Tüm malzemelerimiz öğrencilerimizin görselliği garantisindedir.


                   

Etüd Salonu

Etüd salonumuz öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

               

Teras       

Önce Güvenlik!!!

DENİZ KIZ YURDU olarak, öğrencilerini bize emanet eden velilerin gözlerinin arkada kalmaması için yoğun çaba harcıyoruz. 4 tarafı kapalı binamızın çevresini ve özellikle giriş,çıkış kapısını 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izliyor, kayıt altına alıyoruz. Binamızın bulunduğu mahalle, İzmir BUCA'nın seçkin kesiminin ikamet ettiği sakin, nezih, huzurlu ve güvenli bir mahalledir. Artık gözünüz arkada kalmayacak!

       

Yurt Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

* YURDUN M.E.B ONAYLI OLMASI,
* YURDUN TECRÜBESİ VE REFERANSI,
* YURDUN OKULUNUZA OLAN MERKEZİ KONUMU,
* BAĞLI OLDUĞU KURUMDAN VE ÇEVREDEN ALINACAK REFERANS,
* KAYITLARINIZIN İNTERNET ÜZERİNDEN DEĞİL, BİREBİR GÖRÜŞÜLEREK YAPILMASI.

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Yurdumuz  |  Yurtta Yaşam  |  İletişim
©2012 izmir web tasarım