Bina Özellikleri

Bina Özellikleri
Deprem yönetmeliğine uygun Betonarme yapı
Sıcak ve soğuğa karşı izolasyon
24 saat kameralı güvenlik sistemi
Şifreli giriş sistemi
Merkezi sistem ısıtma (doğalgaz)
Isıcam
Panel kapı

                               

Odalarımız

Projeli yurt olarak inşa edilmiş binamız 20 oda ve 40 yatak kapasitesine sahiptir. 2, 3 ve 4 kişilik odalarımızda öğrenciye özel çalışma masası, özel dolap, komidin ve 24 saat ücretsiz ve sınırsız internet bağlantısı olup, eşit standartlarda, ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır.

                       

Yemek Salonu ve Mutfak

Yurdumuzun 2. katında bulunan yemek salonumuz geniş, rahat ve hijyenik bir ortama sahiptir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servislerimiz son derece titizlikle ve hijyenik ortamlarda, alanında deneyimli personelimizce hazırlanıp, öğrencilerimize sunulmaktadır. Yemek listeleri; yetişkin bir bireyin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak, öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Mutfağımızda kullanılan ürünler günlük alınıp, tüketilmektedir.

Yurdumuza ait olan ikinci mutfağımız öğrencilerimizin 24 saat ortak kullanımına açıktır. Yemek salonu ve mutfaklarımızda öğrencilerimizin gıdalarını muhafaza edebileceği soğutucularımız mevcuttur.

               

Banyo ve WC

Banyolarda 24 saat sıcak su mevcuttur. Duş ve WC' ler öğrencilerin ortak kullanımında olup birinci sınıf malzemeler ile yeniden düzenlenmiştir.

Banyo ve WC' lerin temizliği hergün düzenli olarak kat görevlileri tarafından yapılmaktadır.

                   

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Yurdumuz  |  Yurtta Yaşam  |  İletişim
©2012 izmir web tasarım